Write My Popular Admission Essay On Shakespeare Essay On Rocket For Class 1 Mental Health Is A Social Problem Essay Essays Of Warren Buffett Lessons For Investors And Managers And Leaders Save Water Life Essay Ppt

Beda Impex angajează tinichigiu – carosier

Descrierea jobului:

  • Execută operaţii de reparaţie şi întreţinere la caroserii autovehicule.
  • Planificarea activităţii proprii
  • Evaluarea gradului de uzură a caroseriei
  • Executarea lucrărilor de recondiţionare de repere
  • Executarea lucrărilor de sudură pentru reperele nedemontabile
  • Înlocuirea geamurilor fixe ale caroseriei
  • Înlocuirea reperelor demontabile
  • Readucerea caroseriei la parametrii dimensionali normali
  • Verificarea, întreţinerea şi repararea sistemelor de acţionare, închidere şi blocare
  • Oferirea de consultanţă de specialitate
  • Utilizarea sculelor, dispozitivelor şi materialelor

Se solicită:

  • experientă in domeniu
  • seriozitate
  • spirit de echipă
  • dorința de a învăța

Se oferă:

  • un salariu motivant
  • condiții excelente de lucru
  • bonuri de de masă
  • cursuri de specializare

CV-urile se depun la:
[email protected] sau la sediul firmei Bd. Eroilor nr.26 Târgoviște
relații la tel. 0722.675.976